Tilbake til alle rapporter

Veien til Nesje er i veldig dårlig forfatning

Rapportert i kategorien Hull i vei av kari.grotle@enivest.net 19:24, fre. 20 oktober 2017

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Veien er snart ikke brukende for verken gående eller kjørende.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset ved posthuset i Bakkane har vert ut av drift siden tidlig i desember 2018

    Sendt inn av kari grotle 18:34, tirsdag 8 januar 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter