Tilbake til alle rapporter

Barn leker

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 22:15, fre. 20 oktober 2017

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

På denne veien er det 30 sone, noe som jeg og naboene ser daglig at ikke bli overholdt. Bilene kommer fort; selv der det er fartshumper og veikryss. Da flere barn bor i dette området og er ute og leker synes jeg dette er skummelt. Ønsker at det skal bli satt opp "barn leker" skilt, i håp om at farten blir redusert slik at det ikke skjer noe ulykke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:55, lør. 18 november 2017

  • De så tydeligvis ikke problemet og behovet for tiltak.

    Publisert anonymt 10:55, lør. 18 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter