Tilbake til alle rapporter

Gatelyset er dødt.

Rapportert i kategorien Gatelys av Eilef Johan Gard 07:21, man. 23 oktober 2017

Sendt til Finnøy og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Gatelyset langs vegen og på hurtigbåtkaien har vore dødt fleire veker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt ingen gatelys som fungerer hverken langs hovedvei eller i byggefeltet i Gongstø

    Publisert anonymt 20:23, man. 6 november 2017

  • Det tok svært lang tid, ca ein månad. Fleire melde inn problemet, og eg veit ikkje kva melding som førte fram til slutt. Men eg fekk telefon frå kommunen dagen etter at eg la inn melding i FiksGataMi.

    Sendt inn av Eilef Johan Gard 09:52, man. 20 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter