Tilbake til alle rapporter

Ikke sluttført gravearbeid

Rapportert anonymt 19:04, ons. 27 april 2011

Sendt til Moss og Østfold 1 minutt senere

Gravearbeid i forbindelse med bytte av lysstolper er ikke avsluttet. Stor sandhaug på "fortau" og veibane.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:18, tor. 26 mai 2011

  • En nabo har gjort noe for å utbedre, men det er ikke tilfredsstillende. I tillegg er fortauet på hjørnet Lerkeveien Dyreveien heller ikke utbedret etter at den samme aktøren har gravd der.

    Publisert anonymt 10:30, tor. 23 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:30, tor. 23 juni 2011

  • Det er i tillegg mere som burde vært ferdigstilt etter bytting av lyktestolper.

    Publisert anonymt 23:33, man. 25 juli 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:33, man. 25 juli 2011

  • Oppfølging og reparasjoner i Moss Kommune har jeg gitt opp.

    Publisert anonymt 08:11, tir. 23 august 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:11, tir. 23 august 2011

  • Fortauet på hjørnet Lerkeveien/Dyreveien er asfaltert og i orden. Sandhaugen i veibanen har en beboer i Lerkeveien ryddet opp, resten er tatt av regnet. Saken anses for avsluttet.

    Publisert anonymt 12:12, tir. 20 september 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter