Tilbake til alle rapporter

Mangler gatebelysning på flere lyktestolper

Rapportert i kategorien Gatelys av André Ullersmo 08:43, tir. 24 oktober 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Nes 2 minutter senere

Mangler gatelys på flere lyktestolper i Sliperisvingen og Valsevegen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Står igjen ei gatelykt som ikke er fikset og det er gitt beskjed om dette. Den er på hjørnet av Valsevegen 2-4 og der er det rett og slett farlig.

    Sendt inn av André Ullersmo 15:31, tir. 21 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter