Tilbake til alle rapporter

Forsøplet og overgrodd tomt

Rapportert i kategorien Forsøpling av Sigve Haaland 10:25, ons. 25 oktober 2017

Sendt til Stavanger 5 minutter senere

Området rundt trafostasjonen nær Bakkesvingen 10, 4019 Stavanger er en overgrodd jungel av ugress og tilført hageavfall og søppel! Det ser bare ikke ut - det er en svinesti av dimensjoner. Dette er en offentlig tomt og demed et offentlig ansvar å vedlikeholde og rydde opp i.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Sigve Haaland 11:02, ons. 22 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter