Tilbake til alle rapporter

Lyspære har gått

Rapportert i kategorien Gatelys av Bjørnar Volden 12:26, ons. 25 oktober 2017

Sendt til Røyken og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Lyspæren i gatelyset har gått, bør byttes ut slik at det lyser igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lyspære er skiftet

    Sendt inn av Bjørnar Volden 15:25, man. 13 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter