Tilbake til alle rapporter

Dypt hull ved 50-skiltet rett før rundkjøring - nedkjøringen til brochsgt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 23:25, ons. 25 oktober 2017

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Dypt hull nær asfaltkanten, høyre side når kommer fra ørebekk, ved 50-skiltet. Rett før nedkjøring til brochsgt. Torvbyen/109 veien. Vært der lenge, biler kjører veldig nært hverandre nå. Da innerste bil nødig vil havne i hullet. Det bør snarlig fylles i.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter