Tilbake til alle rapporter

Lampen på veggen utenfor soverommet virker bare 40% av dagene og av og til blinker den irriterende hele natta

Rapportert i kategorien Gatelys av Vidar Skjeggerud 16:51, fre. 27 oktober 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Flekkefjord 4 minutter senere

Blink og fårlug lys av og til ingenting

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:25, lør. 25 november 2017

  • Har verken hørt eller sett noe fra kommune eller vegvesen

    Sendt inn av Vidar Skjeggerud 20:25, lør. 25 november 2017

  • Flott å se dette virker, takk 🌹🎅

    Sendt inn av Vidar Skjeggerud 23:03, lør. 23 desember 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter