Tilbake til alle rapporter

Kumlokk

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 22:15, tor. 28 april 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Askim og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Kumlokk utenfor Havnegangen 3 ligger og vipper. Årsaken ser ut til å være at hele gatenivået har sunket, og logget ligger nå og vipper på røret inne i kummen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 07:49, fre. 27 mai 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter