Tilbake til alle rapporter

Mangle gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Susana Pardo 11:37, søn. 29 oktober 2017

Sendt til Tysfjord og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Mangle gatelys med krysset til rognalleen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldingen er videresendt til Nord-Salten kraft AS.

    Sendt inn av fiksgatami@tysfjord.kommune.no 09:04, man. 30 oktober 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter