Tilbake til alle rapporter

Lite lys i lyktestolper i Ramsbakkane

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:42, søn. 29 oktober 2017

Sendt til Bømlo og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Det er veldig dårlig lys i lyktestolpene i Ramsbakkane. Dette gjør at det er vanskelig å se både gående og andre trafikanter i mørke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lysene var bra en stund, men nå står de bare å blinker.

    Publisert anonymt 19:18, tir. 2 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter