Tilbake til alle rapporter

5 av 6 gatelys lyser ikke i Oftebro terrasse mellom nr 12 og nr 20

Rapportert i kategorien Gatelys av Bernt Mushom 18:30, tor. 2 november 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lyngdal 5 minutter senere

Mellom Oftebro terrasse nr 12 og nr 20 er det totalt 6 gatelys. Det er 5 av disse som ikke lyser.

På stedet er bratt bakke, svingete og smal vei. Deler av strekningen har heller ikke lys fra bebyggelse.

Bør repareres fort !!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Bernt Mushom 19:49, tor. 30 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter