Tilbake til alle rapporter

Manglende lys E6 Mule-Mære 40 lyspunkter ute av drift. Mule-Rinnleiret 10 lys i ulykkesbelastet strekning med viltoverganger samt 10 lys frem til Verdal. Mangler også lyspunkter på Fleskhus, Ræra Sparbu og Mære, Videre til Steinkjer ingen manglerre

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:05, fre. 3 november 2017

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Se ovenfor, 40 defekte lyspunkter Mule-Mære

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter