Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:47, tir. 7 november 2017

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Gatelys: Disenåvegen og Åkrokvegen. 5 stk. stolper uten lys nå igjen. Ringt Komunen 17.august kl.14:51 (skal se på det) nytt forsøk den 10.oktober kl.11:35 ( skal se på det igjen). 6.september 2016 kl.11:00 ringte om 5 stolper som burde rettes opp, skulle se på dette sammen med høstrunden. Høsten og våren har kommet og gått:

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter