Tilbake til alle rapporter

Dårlig drenering under veg

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 09:10, ons. 8 november 2017

Sendt til Fjaler og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

1. Stikkrenne under veg er gått tett. 2. Elektroskap er montert der det før var grøft. Dette blei montert av Sunnfjord Energi. Ny stikkrenne som er lagt ned ligg for høgt og vatn vert oppdemma. Store menger vatn finn nye veier på grunn av at dreneringsgrøftene ikkje fungerer som tiltenkt. Vatnet samler seg på nedenforliggande areal der det tidligare ikkje har vore problem med overvatn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter