Tilbake til alle rapporter

Gatelys Defekt

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 14:44, ons. 8 november 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue mindre enn et minutt senere

Gatelyset ved snuplassen i Lyngvegen er ute av drift.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bytte av defekte pærer i gatelyset er bestilt, men vi har ingen dato

    Sendt inn av Dag Haugen 15:10, ons. 8 november 2017, markert som fikset

  • Arbeidet er ikke utført. Bytte ei pære kan ikke ta 1mnd…

    Publisert anonymt 15:13, ons. 6 desember 2017, åpnet på nytt

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 22:14, ons. 3 januar 2018, markert som fikset

  • Lys ble fiksett før jul, men her om dagen glødet lampa svagt også slukket den igjen

    Sendt inn av Morten Opsahl 18:42, lør. 10 mars 2018

  • Vi bytter en del i et skap i dag eller i morgen. Håper det blir bedre da. Mange lamper har vært ustabile før de slokk helt her om dagen

    Sendt inn av Dag Haugen 13:20, man. 12 mars 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter