Tilbake til alle rapporter

Stort dypt hull rett etter fartsdump ved innkjøringen til Lura skolegård

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:14, ons. 8 november 2017

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Dette hullet må tettes!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 18:36, ons. 6 desember 2017, markert som fikset

  • Hull i gata v/Lindeveien 3

    Sendt inn av Finn Manshaus 08:30, tor. 4 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter