Tilbake til alle rapporter

Løst kumlokk

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Hans Christian Aandahl 17:32, tor. 28 april 2011

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 3 minutter senere

Det er et løst kumlokk på hjørnet av Langveien 36, krysset Langveien - Allans gate.
Det bråker noe voldsomt inn i nærliggende hus for hver bil som passerer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi takker for din henvendelse og vil undersøke denne saken så raskt som praktisk mulig.

    Sendt inn av Kristiansund Kommune 14:46, fre. 29 april 2011

  • Må en fikse det selv for å få ting gjort?

    Sendt inn av Hans Christian Aandahl 18:34, tor. 26 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:34, tor. 26 mai 2011

  • Tydeligvis HC, tydeligvis.

    Sendt inn av Andreas Vassgård 23:46, man. 29 august 2011

  • Opprydning i gamle saker

    Publisert anonymt 10:27, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter