Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Jon@fimamec.no 17:58, søn. 12 november 2017

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Mange unger og turgåere veldig mørkt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:24, søn. 10 desember 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:30, søndag 7 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter