Tilbake til alle rapporter

5 gatekts som er mørke

Rapportert i kategorien Gatelys av Kris 15:31, man. 13 november 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Namsos 4 minutter senere

3 lys i direkte tilknyttning til fotoverganger i rundkjøring. 2 like ved. Ikke vært lys i disse på en god stund.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:26, man. 11 desember 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Kris 21:04, man. 8 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter