Tilbake til alle rapporter

Belysning langs gangvei

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:45, tir. 14 november 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 4 minutter senere

Lyktene langs gangveien som går fra Korsveien ned mot Betzy Kjeldsbergs vei, parallelt med skolegården til Kjøsterud ungdomsskole, fungerer ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:15, lør. 16 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter