Tilbake til alle rapporter

Blanktråd til gatelys er røket og blir liggende med spenning på langsbakken når gateluset kobler inn. Dette er langs Fylkesveg 175 Hagaveien fra Auli kirke og nordover til første trafostasjon ca 150m

Rapportert i kategorien Gatelys av knyh@online.no 07:57, ons. 15 november 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Nes 3 minutter senere

Kabelen som blir strømførende når lyset kobler inn henger i fra stolpe som trafo er og langs bakken mot Auli Kirke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset ble fikset etter ca en uke etter at feilen ble meldt. Meget bra jobbet

    Sendt inn av knyh@online.no 09:42, ons. 13 desember 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter