Tilbake til alle rapporter

Dumpingplass for søppel

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 21:09, tor. 16 november 2017

Sendt til Ås 1 minutt senere

Like ved busstoppet Horgen (på veiens sørside) har det blitt dumpet masse søppel, delvis fra byggevirksomhet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:23, fre. 15 desember 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:40, søn. 14 januar 2018

  • Nå har snøen lagt seg, og det vil ta en stund før den smelter.

    Publisert anonymt 22:40, søn. 14 januar 2018

  • Fortsatt samme problem.

    Publisert anonymt 20:29, lør. 24 november 2018

  • Fortsatt samme problem.

    Publisert anonymt 23:09, søndag 21 april 2019

  • Problemet har blitt fornyet i og med at noen har dumpet mange malingsspenn bak trafostasjonen.

    Publisert anonymt 21:24, onsdag 9 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter