Tilbake til alle rapporter

Ikke lys i gatelys på snuplass i Rødmyrveien.

Rapportert i kategorien Gatelys av Odd-Inge Johnsen 18:14, fre. 17 november 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 1 minutt senere

Mangler lys i gatelys på snuplass i Rødmyrveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:07, søn. 17 desember 2017

  • Sortland kommune henviste til utbygger av boligfeltet,Kanstad Trelast,at det er de som har ansvaret for både vei og lysvedlikehold,inntil kommunen overtar feltet.

    Sendt inn av Odd-Inge Johnsen 19:07, søn. 17 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter