Tilbake til alle rapporter

Ei rekke av gatelys sluknet

Rapportert i kategorien Gatelys av Alf Olav Frog 12:57, mandag 20 november 2017

Sendt til Rakkestad og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Fra krysset mellom RV 22 og RV 111, langs 111 i retning Sarpsborg, har samtlige gatelys slukna. Dvs fra Circle K og dit hvor gatebelysninga slutter. Strekninga er ca 500 meter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter