Tilbake til alle rapporter

Humpete vei etter gravearbeid ved IKA

Rapportert anonymt 20:00, tir. 21 november 2017

Sendt til Buskerud og Kongsberg 4 minutter senere

Det har siden snøen kom vært humpete vei etter at det ble gravet i veien i forbindelse med graving til nytt bygg for IKA.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei Takk for henvendelsen. Den er oversendt veiseksjonen for videre oppfølging. Mvh Hilde Kongsberg kommune

    Sendt inn av Hilde Laugerud 09:23, ons. 22 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter