Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av bjoto-h@online.no 20:27, tir. 21 november 2017

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Ved Ringmoen skole har det den siste tiden manglet 2 stk gatelys. I dag 21/11 var det lys i den ene nærmest skolen igjen. Men den andre litt ned i bakken mot brua er fortsatt defekt. Håper denne også kan bli fikset.

Hilsen Bjørn

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:06, tir. 19 desember 2017

  • Problemet jeg meldte inn er ennå ikke løst. Dette bør kunne fikses innen kort tid.

    Sendt inn av bjoto-h@online.no 21:06, tir. 19 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter