Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Fast bruker 20:04, ons. 22 november 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Skien mindre enn et minutt senere

I snart en uke har gatelys på Flakvarp vært mørke. Noe som igjen har skapt farlige situasjoner, da det er mye tungtrafikk gjennom stedet. Håper lysene slås på når det er mørkt ute.

Hilsen Fast Bruker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Fast bruker 14:48, tor. 21 desember 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter