Tilbake til alle rapporter

1. Bussholderplassen er ødelagt og blåser regn inne!

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp av Erzen Krasniqi 16:35, tor. 23 november 2017

Sendt til Sandnes 4 minutter senere

Bussholdeplassen har ingen glass som beskytter mot regn vind eller noe. I tillegg det står på feil plass plassert, den skulle passet best om den sto litt lengre ned ca 30 m nedre i bakken fordi alle som tar bussen fra Bjønnbåsen som er ganske mange må ta en omvei som tar 15 minutter å gå som ingen tar men istedenfor de går i et stig som er ikke lagt får å gå og er fult av vann og dritt å gå på fordi det tar bare 3 min til bussholdeplassen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter