Tilbake til alle rapporter

Gatelys mellom Geiteråsen 55 og 53 tender, lyser opp og slukker etter ca 1 minutt, gjentar seg flere ganger før det slutter å tende og forblir mørkt utover natten.

Rapportert i kategorien Gatelys av Peder Alvestad 16:37, lør. 25 november 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 3 minutter senere

Tror lyssensor står for nær lyset, slik at denne selvslukker når lys kommer på.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble utbedret raskt og effektivt, supert😁👍

    Sendt inn av Peder Alvestad 15:00, søn. 24 desember 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter