Tilbake til alle rapporter

Ikke gatelys i Nordstrandsveien på Filtvet

Rapportert i kategorien Gatelys av Beate Nilsen 18:13, søn. 26 november 2017

Sendt til Hurum og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Det er ikke gatelys i Nordstrandsveien på Filtvet i Filtvet sentrum og Filtvetveien mot Tofte . Det er mørkt helt ned mot Bjørnefaret på Tofte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Beate Nilsen 08:53, fre. 5 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter