Tilbake til alle rapporter

Gatelyset virker ikkje.

Rapportert i kategorien Gatelys av Hege Dagfrid Rusti 20:24, søn. 26 november 2017

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Gatelyset virker ikkje

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:34, tir. 26 desember 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Hege Dagfrid Rusti 12:40, ons. 24 januar 2018, markert som fikset

  • Gatelyset virker ikkje.

    Sendt inn av Hege Dagfrid Rusti 20:00, tor. 8 mars 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter