Tilbake til alle rapporter

Dorlig med lys. mye vaten, farlig komme

Rapportert i kategorien Gatelys av ole andre 20:35, søn. 26 november 2017

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Det er veldig dårlig med lys i gata, det er livsfarlig for ungane. å det er ein komme som lokke er nesten rusta vekk. og ein komme som rene vaten i å ned i hagen til vassbrekka 3. dette burde gjørast noe med. å så burde det prioritere å gruse å brøyte vegen siden den er veldig bratt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:38, man. 25 desember 2017

  • Virka så ikkje dei tar det seriøst, gata e livsfarlig for unger når det ikkje er gate lys. Og kommer som er ødlakt lokk på så dei kan dette nedi i

    Sendt inn av ole andre 13:38, man. 25 desember 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:54, man. 22 januar 2018

  • Får ikkje svar på det eg vil ha fiksa i gata

    Sendt inn av ole andre 15:54, man. 22 januar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:41, man. 19 februar 2018

  • Synst det e dårlig at man ikkje får svar

    Sendt inn av ole andre 16:41, man. 19 februar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:01, tir. 20 mars 2018

  • Synst det e dårlig at man ikkke får noe svar

    Sendt inn av ole andre 08:01, tir. 20 mars 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter