Tilbake til alle rapporter

Mangler belysning av parkeringsområdet og gangvei til hovedinngang

Rapportert i kategorien Gatelys av Kris 21:50, søn. 26 november 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Namsos 4 minutter senere

Det mangler belysning på parkeringsplass ved Namsoshallen og det mangler belsyning fra parkeringsplass til inngang av Namsoshallen. Med nytt kjøremønster tvinges barn å gå fra parkeringsplass til inngang hall. Her er det mye trafikk og ingen belysning. Trafikksikkerheten til de myke trafikkkantene har blitt være og ikke bedre etter at innkjøring til hallen ble stengt. Her må noe gjøres før det skjer en alvorlig ulykke. Det hjelper svært lite at ingen bruker refleks.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:04, man. 8 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter