Tilbake til alle rapporter

Intet lys i den siste lyktestolpen på Tømmernesveien

Rapportert i kategorien Gatelys av Knut Bach-Gansmo 15:33, man. 27 november 2017

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Lyktestolpe ved Tømmernesvn. 296 er mørklagt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldingen er registrert. Pæreskift og annet vedlikehold blir ikke utført før i månedsskiftet januar/februar 2018.

    Sendt inn av Hilde Henriksen, Anleggsdrift Nordreisa kommune 09:26, fre. 1 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter