Tilbake til alle rapporter

Drenering sluk som ikke fungerer

Rapportert anonymt 01:06, tir. 28 november 2017

Sendt til Flekkefjord og Vest-Agder 4 minutter senere

Sluk på kommunal vei som ikke fungerer. Må fikses.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:26, tir. 26 desember 2017

  • Veldig dårlig

    Publisert anonymt 01:26, tir. 26 desember 2017

  • Det er påbegynt ett eller annet arbeid Hvi for se hva som skjer.

    Publisert anonymt 01:54, tir. 23 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter