Tilbake til alle rapporter

Fotgjengerfelt mellom Jonsvannsveien 29-33

Rapportert anonymt 09:54, tir. 28 november 2017

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 1 minutt senere

Hei, Disse fartsdumpene har ingen funksjon. Bilene kjører rett over i alt for høy hastighet. I morges ble min sønn og jeg nesten påkjørt av en bil som ikke stoppet for oss i fotgjengerfeltet. Vi hadde tydelige reflekser. Det er mye trafikk her for tiden pga Gløshaugen er stengt, slik at bilistene er mer utålmodige enn ellers. Vi har opplevde flere slike farlige situasjoner. Også i fogjengerfeltet på nedsiden av Strindveien. Vi trenger skikkelige fartsdempere som senker farten reelt. Dette er en skolevei!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter