Tilbake til alle rapporter

Deler av sykkel- og gangveg borte.

Rapportert i kategorien Sykkelveier anonymt 10:29, ons. 29 november 2017

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Mangler asfalt på gang- og sykkelveg i Kjellergata. Det har manglet i flere måneder. Mener at asfalt ble fjernet ifbm. oppføring av nærliggende bolig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:50, mandag 1 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter