Tilbake til alle rapporter

Ufungerende gatelys i Blomsterveien og deler av Disenåveien nedover mot Skarnes.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:23, tor. 30 november 2017

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelysene fungerer så og si aldri. Blomsterveien og deler av Disenåveien er helt mørkt og har vært i lenger periode. Har blitt fikset en gang, men problemet kommer tilbake hele tiden. Dette er livsfarlig for de som f.eks er ute å går (uavhengig av refleks) da det er vanskelig å se personene og mange ungdommer kjører som svin rundt over Skarnes. Dette bør bli fikset snarest med tanke på sikkerhet før det går galt!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 14:55, tor. 28 desember 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter