Tilbake til alle rapporter

Strekning uten gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Trygve Flathen 12:41, tor. 30 november 2017

Sendt til Nedre Eiker og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Ca 15 stolper mangler lys i vestgående felt. Observert 28.nov. ca kl. 06.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt mørkt 17.des. ca 02:20.

    Sendt inn av Trygve Flathen 10:43, man. 18 desember 2017

  • Fortsatt mørkt kvelden 29. des.

    Sendt inn av Trygve Flathen 11:41, lør. 30 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter