Tilbake til alle rapporter

Restavfall i skogholt

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 18:09, lør. 2 desember 2017

Sendt til 1 minutt senere

Populær plass å bli kvitt restavfall ser det ut som. Har blitt ryddet opp tidligere, men er nå mye søppel der igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:16, søn. 31 desember 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:43, tir. 30 januar 2018

  • Mer restavfall nå.

    Publisert anonymt 19:43, tir. 30 januar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:04, tir. 27 februar 2018

  • Ting tar tid..

    Publisert anonymt 20:04, tir. 27 februar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter