Tilbake til alle rapporter

Dårlig dekk med hull og mangel av asfalt samt veg som siger ut at det er vanskelig å kjøre der uten at vegen tar opp i understellet på bilen.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Janne 20:31, søn. 3 desember 2017

Sendt til Kvam herad og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Dårlig dekk med hull og mangel av asfalt samt veg som siger ut at det er vanskelig å kjøre der uten at vegen tar opp i understellet på bilen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:05, mandag 1 januar 2018

  • Hullene blir bare være og bærte.

    Sendt inn av Janne 01:05, mandag 1 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter