Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys sørover fra Søbergtunet

Rapportert i kategorien Gatelys av Espen 20:45, søn. 3 desember 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus 4 minutter senere

Gatelysene har sluttet å fungere sør for søbergtunet. Gangfelt, avkjøring til boligfelt, fotgjengerovergang og bussholdeplasser er mørklagte. Barn som leker langs gangfelt er vanskelige å se. Bør ordnes snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er nå i orden store deler av strekningen, men ikke mellom bussholdeplassen på Søbergtunet og den øverste fartsdumpen i 40-sonen.

    Sendt inn av Espen 21:09, man. 4 desember 2017

  • Oppdatering fra Melhus Kommune 11.desember: Venter på at elektriker har tid til å fikse problemet.

    Oppdatering fra undertegnede 11 januar: fortsatt ingen endring.

    Sendt inn av Espen 12:03, tor. 11 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter