Tilbake til alle rapporter

Tre fire hull i veien.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Øystein Lund 16:16, tir. 5 desember 2017

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Flere ( tre-fire) hull Har vært en stund men er nå blitt ille. Like ved ut/innkjøring Hana barnehage i Skoleveien Hana

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:41, tir. 2 januar 2018

  • Har vært frost og is føre, muligens derfor intet er skjedd her?

    Sendt inn av Øystein Lund 17:41, tir. 2 januar 2018

  • Er fyllt igjen en av de siste dagene

    Sendt inn av Øystein Lund 21:44, tir. 30 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter