Tilbake til alle rapporter

To gatelys mangler lys mellom Naslehuset og butikken.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:15, fre. 8 desember 2017

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

To gatelys mangler lys. Mellom Naslehuset og butikken. Veldig mørkt da det ikke er noen hus på strekningen. Gangvei og skolevei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:58, lørdag 6 januar 2018

  • Det mangler fortsatt et gatelys.

    Publisert anonymt 09:58, lørdag 6 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter