Tilbake til alle rapporter

Hull/dårlig asfalt i kryss

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 21:06, lør. 9 desember 2017

Sendt til Karmøy og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Stongsvingen-vegbanen mellom Stongtunet og S.O.Lund er blitt for smal etter at fortauet langs Stongtunet ble laget (veibanen var skal visstnok opprinnelig ha vært noe feilplassert). I tillegg er asfalten i selve krysset ødelagt. Det er umulig å møte en bil i krysset uten å kjøre ut i hullet utenfor veibanen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter