Tilbake til alle rapporter

Her er det mørkt. gatelys virker ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av olaf.nilsen@nordreisa.kommune.no 08:38, man. 11 desember 2017

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Deler av mellavegen er mørklagt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldingen er registrert. Pæreskift blir utført i månedsskiftet januar/februar 2018.

    Sendt inn av Hilde Henriksen, Anleggsdrift Nordreisa kommune 13:16, tor. 14 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter