Tilbake til alle rapporter

Manglende brøyting forbi anleggsområdet til BMO

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Rune Kilen 09:46, man. 11 desember 2017

Sendt til Meland og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Nærmest uframkommelig for syklister forbi anleggsområdet grunnet manglende brøyting. Brøytet OK på begge sider av anleggsområdet, men brøyteutstyret er tydeligvis for bredt til å komme forbi. Hjelper det med mindre utstyr ?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter