Tilbake til alle rapporter

Gatelysene fungerer ikke i gangveien forbi Åsenhagen

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:17, tir. 12 desember 2017

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Større deler av den nye gangveien har i en lengre periode vært uten gatelys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:49, tir. 9 januar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:46, tir. 6 februar 2018

  • Lysene fungerer kun tidvis og tilfeldig.

    Publisert anonymt 10:43, ons. 7 mars 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter